WSPÓŁPRACA

Co dwie głowy, to nie jedna!

Każdy kiedyś od czegoś zaczynał. My też mamy okazję zacząć – zarówno przygodę z pisaniem bloga podróżniczego, jak i przygodę z naszą przyczepą kempingową. 

Jeśli chcesz być częścią tworzącej się, tu i teraz, blogowej historii, koniecznie do nas napisz! Głowy mamy pełne pomysłów – na pewno wymyślimy satysfakcjonującą obie strony formę współpracy.

1994 | Marzycielka, kawoholiczka, perfekcjonistka i instagramerka. CZYM SIĘ INTERESUJĘ? Uwielbiam robić wszystko, co wyzwala we mnie kreatywność! Dlatego w każdej wolnej chwili sięgam po swój kieszonkowy aparat i publikuję zdjęcia na Instagramie. Poza tym ciekawi mnie tematyka social mediów, PR-u i marketingu. NAJWIĘKSZA SŁABOŚĆ? Zaraz po jedzeniu, zdecydowanie mam słabość do planowania. Nie wyobrażam sobie wyjazdu bez (przynajmniej) wstępnych założeń. PODRÓŻE? Niestety nie mam ich za sobą zbyt wiele, dlatego tym bardziej jestem głodna poznawania świata i ciekawych miejsc. PRZYCZEPA? To spełnienie moich najskrytszych marzeń! Wszystko zawdzięczam rodzicom, którzy od dziecka zabierali mnie na wakacje pod namiot i to dzięki tym wyjazdom ukształtowały się moje cele na przyszłość.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Uwielbiamy podejmować się nowych wyzwań, o czym świadczy chociażby nasza spontaniczna decyzja o zakupie przyczepy kempingowej.
  • Uparcie dążymy do realizowania naszych marzeń i celów.
  • Połączenie dwóch umysłów, humanistycznego i ścisłego, stanowi doskonale uzupełniający się duet: Agnieszka to dusza artysty (patrz: Instagram), natomiast Maciej potrafi wykorzystać swoją wiedzę techniczną w praktyce.

gdzienasponiesie [at] gmail.com

W tym czujemy się naprawdę dobrze:

Pisanie tekstów
95%
Fotografia
75%
Montowanie filmów
70%